Biuro Obsługi Klienta:

509 003 309

kontakt@biuropetra.pl

Praca i kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Biuro Petra to nowoczesne biuro rachunkowe z dużym potencjałem rozwoju, korzystające z innowacyjnych rozwiązań w zakresie organizacji pracy i obsługi klienta. Istniejemy od 2010 roku, jesteśmy liderem w dostarczaniu usług księgowych w regionie i mamy ugruntowaną pozycję rynkową w skali kraju.
Zapraszamy Cię do dołączenia do ponad 20-osobowego zespołu, który obecnie obsługuje ok. 200 podmiotów z terenu całej Polski.

Obecnie poszukujemy kolejnej samodzielnej księgowej, z doświadczeniem na podobnym stanowisku, która poza rozliczaniem firm, z czasem będzie miała także możliwość rozwinąć się jako lider kilkuosobowej grupy.

 

Czego potrzebujemy?

Do Twoich obowiązków będzie należało prowadzenie prowadzenie ewidencji finansowo-księgowej w pełnej księgowości, wg wymogów obowiązującego prawa, z uwzględnieniem następujących zadań:

Jak pracujemy?

Co możesz zyskać?

Stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zaangażowania. nowoczesne i przyjazne miejsce do samorealizacji zawodowej, przestrzeń do kreowania własnej ścieżki kariery.

Co będzie Ci potrzebne?

Jak aplikować?

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres: kontakt@biuropetra.pl
Kandydaci posiadający orzeczenie o stopniu niepełnosprawności proszeni są o dołączenie do CV kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”
oraz opcjonalnie:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Szybki kontakt