Biuro Obsługi Klienta:

509 003 309

kontakt@biuropetra.pl

Praca i kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Biuro Petra to nowoczesne biuro rachunkowe z dużym potencjałem rozwoju, korzystające z innowacyjnych rozwiązań w zakresie organizacji pracy i obsługi klienta. Istniejemy od 2010 roku, jesteśmy liderem w dostarczaniu usług księgowych oraz outsourcingu kadrowo-płacowego w regionie i mamy ugruntowaną pozycję rynkową w skali kraju.

Zapraszamy Cię do dołączenia do ponad 30-osobowego zespołu, który obsługuje przedsiębiorców z terenu całej Polski.

Obecnie poszukujemy doświadczonej księgowej/księgowego z biegłą znajomością języka rosyjskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Wymagania:

Jak pracujemy?

Miejsce i warunki pracy

W naszym Centrum Księgowym przy ul. Dekoracyjnej w Zielonej Górze zapewniamy:

– nowocześnie urządzone, klimatyzowane biura

– brak problemów z parkingiem

– pomieszczenie socjalne (kawa, herbata, woda – do wyboru i bez limitu)

– praca od 8.00 do 16.00 z opcją elastycznego podejścia.

Co oferujemy?

a ponadto: karty Multisport, spotkania i wyjazdy integracyjne, benefity w ramach akcji „wspieramy mamy”.

Zapraszamy do Petry!

Jak aplikować?

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres: kontakt@biuropetra.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Szybki kontakt