O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którego celem jest świadczenie usług księgowych
i kadrowych na wysokim poziomie – w oparciu o nowoczesne technologie, z wartością dodaną dla przedsiębiorców w postaci systemu Petra24

Są wśród nas wysokiej klasy specjaliści od księgowości, rachunkowości zarządczej i spraw kadrowo-płacowych oraz programiści i wdrożeniowcy, którzy stworzyli i ciągle rozwijają system Petra24. Klienci Biura Petra bardzo cenią sobie relacje ze „swoimi” księgowymi, których profesjonalizm, w połączeniu ze zrozumieniem ich potrzeb, daje poczucie bezpieczeństwa wielu przedsiębiorcom.

Nasza idea:

Stajemy się ogólnopolskim liderem w dziedzinie usług księgowych dzięki oferowaniu klientom dostępnego finansowo rozwiązania „szytego na miarę”, tj. obsługi i systemu wspierających indywidualne procesy w firmie, m.in. zarządcze, zakupowe, sprzedażowe, logistyczne, administracyjne, a połączenie szeregu kompetencji i ciągły rozwój, to gwarancja dla naszych klientów, że zawsze będziemy w stanie dać potrzebne im rozwiązanie.

Co jeszcze nas wyróżnia?

 

W kwestii finansów i podatków – zaufanie to podstawa!

Wybierając dostawcę usług księgowych przedsiębiorcy porównują cenniki i certyfikaty, sprawdzają opinie, czasem „zasięgają języka”. Weryfikują biura rachunkowe w internecie i w bezpośrednich rozmowach. Ostatecznie jednak decyzja o wyborze oparta jest na zaufaniu – na podstawie zebranych informacji przedsiębiorca ufa, że wybiera solidne biuro rachunkowe, z którym jego firma i on będą bezpieczni.

Nam zaufało już ponad 300 przedsiębiorców!

Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli nas wybierając swojego dostawcę usług księgowych!

Szybki kontakt