Biuro Obsługi Klienta:

509 003 309

kontakt@biuropetra.pl

O firmie

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którego celem jest świadczenie usług księgowych
i kadrowych na wysokim poziomie – w oparciu o nowoczesne technologie, z wartością dodaną dla przedsiębiorców w postaci systemu Petra24

Biuro rachunkowe Petra istnieje na rynku od 2010 roku. Obecnie to kilkudziesięcioosobowy zespół, pracujący w różnych lokalizacjach. Są wśród nas wysokiej klasy specjaliści od księgowości i spraw kadrowo-płacowych oraz programiści, którzy stworzyli i ciągle rozwijają system Petra24. Klienci Biura Petra bardzo cenią sobie relacje ze “swoimi” księgowymi, których profesjonalizm w połączeniu z empatią daje poczucie bezpieczeństwa wielu przedsiębiorcom.

Połączenie szeregu kompetencji i ciągły rozwój, to nasz przepis na sukces. To też gwarancja dla naszych klientów, że zawsze będziemy w stanie dać potrzebne im rozwiązanie.

 

Co jeszcze nas wyróżnia?
Polecamy się Państwa uwadze, bo oprócz wiedzy i doświadczenia, dysponujemy też innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie współpracy z biurem rachunkowym. Korzystając z najnowszych technologii sprawnie komunikujemy się w imieniu naszych klientów z US, ZUS, bankami i innymi podmiotami. Wszyscy klienci Biura Petra:

To tylko niektóre obszary ułatwiające funkcjonowanie naszym Klientom, których firmy “zarażamy” innowacyjnością.
Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszymi usługami i życzymy sukcesów w Waszych dziedzinach!

W kwestii finansów i podatków – zaufanie to podstawa!

Wybierając biuro rachunkowe przedsiębiorcy porównują cenniki i certyfikaty, sprawdzają opinie, czasem “zasięgają języka”. Weryfikują biuro rachunkowe w internecie i w bezpośrednich rozmowach. Ostatecznie jednak decyzja o wyborze dostawcy usług księgowych oparta jest na zaufaniu – na podstawie zebranych informacji przedsiębiorca ufa, że wybiera solidne biuro rachunkowe, z którym jego firma i on będą bezpieczni.

Nam zaufało już ponad 300 przedsiębiorców!

Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli nas wybierając swojego dostawcę usług księgowych!

 

Szybki kontakt