W kwestii finansów i podatków - zaufanie to podstawa!

Wybierając biuro rachunkowe przedsiębiorcy porównują cenniki i certyfikaty, sprawdzają opinie, czasem "zasięgają języka". Weryfikują biuro rachunkowe w internecie i w bezpośrednich rozmowach. Ostatecznie jednak decyzja o wyborze biura rachunkowego oparta jest na zaufaniu. Na podstawie zebranych informacji przedsiębiorca ufa, że wybiera solidne biuro rachunkowe, z którym jego firma i on będą bezpieczni.

Nam zaufało już ponad 250 firm!

  • Obsługujemy cały przekrój sektora MSP, a także kilka tzw. dużych przedsiębiorstw i NGO. W gronie naszych klientów są osoby samozatrudnione, start-up'y, firmy rodzinne, spółki kapitałowe, oddziały przedsiębiorstw zagranicznych oraz stowarzyszenia i fundacje.
  • Wśród przedsiębiorców współpracujących z Biurem Petra są przedstawiciele różnych branż, m.in. transport, hadel, produkcja, usługi. Są to często firmy działające na rynkach międzynarodowych.
  • Część przedsiębiorców z nami rozpoczęła swoją przygodę z działalnością gospodarczą czy prowadzeniem spółki, jednak większość Klientów nawiązało współpracę z Biurem Petra jako podmioty istniejące już na rynku.
  • Z outsourcingu kadr i płac w Biurze Petra korzysta obecnie kilkanaście przedsiębiorstw. Łącznie obsługujemy ponad 1000 pracowników.

Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie, krórym obdarzyli nas wybierając swoje biuro rachunkowe!Petra Sp. z o.o.

Pl. Matejki 20/2
65-056 Zielona Góra
tel +48 68 470 96 16