Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którego celem jest świadczenie usług księgowych i kadrowych na wysokim poziomie w przyjazny dla przedsiębiorców sposób

Biuro rachunkowe Petra istnieje na rynku od 2010 roku. Obecnie to kilkudziesięcioosobowy zespół, pracujący w różnych lokalizacjach. Są wśród nas wysokiej klasy specjaliści od księgowości i spraw kadrowo-płacowych oraz programiści, którzy stworzyli i ciągle rozwijają system Petra24.pl. Klienci Biura Petra bardzo cenią sobie relacje ze "swoimi" księgowymi, których profesjonalizm w połączeniu z empatią daje poczucie bezpieczeństwa wielu przedsiębiorcom. Połączenie szeregu kompetencji i ciągły rozwój, to nasz przepis na sukces. To też gwarancja dla naszych klientów, że zawsze będziemy w stanie dać potrzebne im rozwiązanie.

Co jeszcze nas wyróżnia?
Polecamy się Państwa uwadze, bo oprócz wiedzy i doświadczenia, dysponujemy też innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie współpracy z biurem rachunkowym. Korzystając z najnowszych technologii sprawnie komunikujemy się w imieniu naszych klientów z US, ZUS, bankami i innymi podmiotami. Wszyscy klienci Biura Petra:

  • mają dostęp 24/7 do swoich danych księgowych i kadrowych, bezpiecznych na naszych serwerach,
  • wysyłają faktury z firmowym logo bezpośrednio z systemu Petra24,
  • mogą na bieżąco rozliczać należności i zobowiązania,
  • korzystają z wielu wzorów dokumentów i raportów kadrowo-płacowych,
  • w przyjazny sposób mogą analizować sytuację finansową firmy, by podejmować trafne biznesowe decyzje,
  • mogą rozbudować system pod kątem swoich indywidualnych potrzeb.

To tylko niektóre obszary ułatwiające funkcjonowanie naszym Klientom, których firmy "zarażamy" innowacyjnością.
Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszymi usługami i życzymy sukcesów w Waszych dziedzinach!

Zespół Biura Petra

PS. Zapraszamy Państwa do poznania nas także od innej strony...
 

  • 24.09.2018 w Poznaniu (MTP) - na panelu poświęconym nowoczesnym usługom, podczas IV Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, gdzie Biuro Petra wystąpi w roli partnera merytorycznego Więcej...

  • 03.10.2018 w Nowej Soli (INTERIOR) - na panelu „Time for money for innovation”, podczas Lubuskiego Kongresu Innowacji w ramach Zachodniego Forum Gospodarczego, gdzie podzielimy się doświadczeniami we wdrażaniu projektów innowacyjnych Więcej...Petra Sp. z o.o.

Pl. Matejki 20/2
65-056 Zielona Góra
tel +48 68 470 96 16